Zpříjemněte si čtení učebnic i románů, udělejte radost všem svým blízkým knihomilům!
 

Obchodní podmínky

Územní a časová platnost nabídky

Nabídka stojánků včetně cen, slev a jiných marketingových akcí je platná v rámci České republiky až do odvolání nebo vyprodání zásob. Objednávky ze zahraničí včetně Slovenska vyřizujeme individuálně, obvykle prostřednictvím našich obchodních partnerů. Pro bližší informace se na nás prosím obraťte telefonicky nebo e-mailem.

Dodavatel

Stojánky dodává Nakladatelství Leges, s. r. o., Lublaňská 4/61, 120 00 Praha 2, IČ 28257553.

Způsob a termín dodání

Objednané zboží zasíláme poštou. Po předchozí domluvě lze zboží vyzvednout osobně v sídle nakladatelství.

Subjektům bez identifikačního čísla, které v objednávce požádají o platbu převodem, zašleme e-mailem fakturu a stojánek odešleme ihned poté, co bude platba připsána na náš účet. Faktura-daňový doklad bude součástí zásilky. Subjektům bez identifikačního čísla, které v objednávce požádají o platbu dobírkou, zašleme stojánek na dobírku.

Subjektům, které uvedou v objednávce své identifikační číslo, potvrdíme objednávku na kontaktní e-mail a zašleme zboží s přiloženou fakturou-daňovým dokladem.

Objednávky vyřizujeme do tří dnů.

Náklady na dodání

K zásilce placené převodem účtujeme expediční náklady ve výši 100 Kč. K zásilce zasílané na dobírku účtujeme expediční náklady ve výši 140 Kč.

Poskytované slevy

Registrovaným zákazníkům poskytujeme slevu 5 % z ceny objednávky.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

Zaslané zboží lze vrátit do 14 dnů ode dne převzetí zásilky.

Ochrana osobních údajů

Poskytnuté osobní údaje využíváme pouze k vyřizování objednávek. Nijak je dále nezpracováváme, chráníme před zneužitím a neposkytujeme třetím osobám.

 
Powered by Notia Business Server